Pro ARAKO jsou zaměstnanci nejdůležitější a klíčovou části

Středa, 12. leden 2022

Pro ARAKO jsou zaměstnanci nejdůležitější a klíčovou části, proto již 6. rokem podporujeme mediální kampaň PERSPEKTIVA.

Nedostatek technicky kvalifikovaných pracovníků je stále palčivým tématem. Nástrojářů, obráběčů, operátorů obsluhy CNC strojů a technických pracovníků obecně je v poslední době nedostatek, proto k řešení otázky přistupujeme preventivně a jsme si vědomi klíčového postavení lidských zdrojů. Proto pravidelně podporujeme mediální kampaň PERSPEKTIVA, která je zaměřena na žáky devátých tříd základních škol a jejich rodiče, s cílem představit opavské strojírenské podniky a jejich aktuální pracovní příležitosti.

Soubor prezentací firem byl v listopadu publikován ve speciálním časopise s názvem JISTÁ PRÁCE a distribuován všem rodičům žáků devátých a osmých tříd v okrese Opava a na Krnovsku. Po celý měsíc prosinec jste mohli vidět náš plakát umístěný v OC Breda&Weinstain a v lednu tohoto roku si o nás přečíst v týdeníku REGION OPAVSKO PR článek doplněný o inzerci aktuálně volných pracovních míst.

Plně si uvědomujeme, že zaměstnanci jsou nejdůležitější a klíčovou části společnosti ARAKO. Víme, že mít vysoce kvalifikované a motivované zaměstnance nám pomůže udržet si dobré postavení na trhu, jak v současné době, tak i v budoucnu. O čem více a jaké možnosti nabízí společnost ARAKO, si můžete přečíst v sekci, Napsali o nás ARAKO se 45 let specializuje na výrobu jaderných armatur.