O společnosti

ARAKO spol. s r.o, – VÝROBCE PRŮMYSLOVÝCH ARMATUR

Jsme český výrobce průmyslových armatur pro jadernou i tepelnou energetiku, chemii i petrochemii. Specializujeme se na výrobu jaderných armatur. Stavíme na více než 70 leté tradici vývoje a výroby průmyslových armatur v Opavě, spojené s koncernem SIGMA a podnikem Minerva. Byli jsme u zrodu prvních jaderných ventilů pro energetiku v tehdejším Československu. Od té doby jsme prošli mnoha inovacemi a rozšířením výroby, což se také podepsalo na rozšiřující se nabídce našeho portfolia armatur a služeb.


Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě. Snažíme se, aby ARAKO spol. s r.o. byla vnímána jako dodavatel kvalitních průmyslových armatur, která je schopná výroby a dodávek armatur dle aktuální poptávky na celosvětovém trhu. Důkazem jsou nejen pravidelné dodávky armatur do jaderných elektráren typu VVER, ale především dlouhodobé partnerské vztahy.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vývoje i výroby průmyslových armatur dlouhodobé životnosti, záruční i pozáruční servis, repase armatur a technickou podporu zkušených odborníků.

Přibližně polovina našeho týmu s námi pracuje více než 10 let a naši odborníci splňují kvalifikaci dle evropských i ruských norem.

JAKÉ ARMATURY VYRÁBÍME

Jsme jedničkou na trhu ve výrobě průmyslových armatur a máme desítky referencí z jaderného, klasického i petrochemického průmyslu. Kromě jaderných armatur nabízíme široké portfolio průmyslových armatur z uhlíkové, legované i nerezové oceli, které dodáváme do více než 25 zemí světa.