Aktuální opatření k eliminaci nákazy COVID-19

Čtvrtek, 19. březen 2020

Vážení zákazníci, obchodní partneři, dodavatelé,
v návaznosti na vyhlášení nouzového stavu v ČR, týkající se zamezení šíření nákazy viru COVID-19, jsme ve společnosti ARAKO přijali přísná bezpečnostní opatření, tak abychom ochránili naše zaměstnance, jejich rodinné příslušníky a samozřejmě i vás.  

I přes tuto nepříznivou situaci jsme udělali vše pro to, abychom zajistili bezproblémový chod naší společnosti a přijali jsme včasná opatření. Již nyní mnoho THP zaměstnanců včetně obchodního oddělení pracuje v režimu „home office“. Všechny kontakty na naše pracovníky nadále fungují a spojíte se s nimi prostřednictvím obvyklých e-mailových adres, případně telefonu.  Naše výroba pokračuje nadále v provozu za přísných bezpečnostních opatření a je rozdělena do dvou samostatných směn. 

V těchto dnech nepřijímáme ve společnosti ARAKO žádné návštěvy, výjimkou je pouze příjem materiálů, expedice zakázek, poštovní a doručovací služby, avšak při dodržování přísných hygienických opatření

Pracovníci externích firem (např. řidiči apod.), kteří budou pracovat na expedici nebo na příjmu materiálu, musí být vybaveni rouškou a ochrannými rukavicemi

Pro řidiče kurýrních a transportních firem je konečným místem vstup – RECEPCE, kde dojde k předání zboží a případné platby.

Společně jako tým se snažíme nepříznivou situaci co nejlépe zvládnout, tak abychom co nejvíce zmírnili dopady vzniklé díky pandemii koronaviru COVID-19.

Děkujeme za vaši loajalitu. Jsme rádi, že jste s námi!

Management ARAKO spol. s r.o.