Seznamte se s námi

Jsme významným zaměstnavatelem opavského regionu. Naše společnost zaměstnává přes 200 zaměstnanců a uplatnění u nás najdou kvalifikovaní strojaři – od konstruktérů, až po obráběče kovů – stejně jako ekonomové nebo obchodníci.

Naším cílem je poskytnout zaměstnancům stabilní pracovní zázemí s možností osobního a kariérního růstu. Vynikající výkony a profesní úspěchy oceňujeme prostřednictvím zavedeného motivačního systému. Zaměstnancům nabízíme možnost individuálního propojení profesního a soukromého života i podporu v oblasti vzdělávání.

NABÍZÍME STABILNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí velkého celku skupiny Atomenergomash (AEM), která je státní korporaci jaderné energetiky ROSATOM – vedoucí společnosti v oblasti jaderné a klasické energetiky v Rusku. Je dodavatelem komplexních řešení, která zahrnují konstrukci, výrobu, dodávky, montáž, inženýring a servis zařízení pro jaderné a tepelné elektrárny a také pro plynárenství a petrochemický průmysl.

Sdružuje více než 30 společností z Ruska, Ukrajiny, České republiky a Maďarska. Cílem AEM je vytvoření globálně konkurenceschopné společnosti v oblasti energetického strojírenství s různorodým obchodním portfoliem.
 

BENEFITY

Mít vysoce kvalifikované a motivované zaměstnance nám pomůže udržet si dobré postavení na trhu v současné době i v budoucnu a nabízíme řadu zaměstnaneckých výhod, o kterých se více dozvíte v sekci Benefity.

 

VZDĚLÁVÁNÍ

Zaměstnance soustavně vzděláváme formou efektivního vzdělávacího systému. Podporujeme aktivity v oblasti zvyšování a prohlubování kvalifikace. Potřeby a požadavky na odborné nebo jazykové kurzy řešíme individuálně, hledáme společná řešení a pomáháme lidem růst.

Podílíme se také na odborném vzdělávání svých budoucích zaměstnanců. Dlouhodobě spolupracujeme se Střední školou technickou v Opavě a VŠB-TU v Ostravě. Studentům nabízíme odbornou praxi ve výrobě, zadáváme témata a spolupracujeme na zpracovávání diplomových prací.