ARAKO se zúčastnilo mezinárodní výstavy Valve World Expo 2016

Pátek, 9. prosinec 2016

Koncem listopadu se společnost ARAKO (patří do strojírenské divize korporace Rosatom – Atomenergomash) zúčastnila mezinárodní výstavy Valve World Expo 2016, která proběhla v německém Düsseldorfu. Společnost ARAKO se této výstavy účastní pravidelně – jako tradiční výrobce průmyslových armatur také tentokrát představila návštěvníkům svou produkci a možnosti.

„Celou akci hodnotíme velmi pozitivně. Na našem novém stánku proběhlo nemálo jednání jak se stávajícími, tak i potenciálními zákazníky. Poptávka po naší produkci je velká, věřím, že průmyslové armatury značky ARAKO najdou své uplatnění v nejrůznějších průmyslových objektech, které se ve světě staví nebo rekonstruují,“ hodnotí veletrh Zuzana Kašná, vedoucí oddělení marketingu společnosti ARAKO.

Pro informaci:
Veletrh Valve World Expo 2016 představil úplný sortiment průmyslových armatur od výrobců z mnoha zemí z celého světa. Nomenklatura veletrhu zahrnuje kompletní armatury, součástky a uzly armatur, pohony armatur včetně regulátorů polohy, kompresory, inženýrské služby a software a také expozice odborných svazů a vydavatelství. Akce se koná v Düsseldorfu již počtvrté. Výstaviště v Düsseldorfu se na tři dny opět stalo místem setkání specialistů na armatury a jejich zákazníků z průmyslu i odborníků obou těchto kategorií. Veletrhu se zúčastnilo celkem 671 vystavovatelů ze 40 zemí.