Řešit speciální požadavky zákazníků není pro nás nic neobvyklého

PRO KOMBINOVANOU TEPELNOU ELEKTRÁRNU JSME EXPEDOVALI SPECIÁLNÍ KONSTRUKČNÍ VARIANTY A KOMBINACE VYSOKOTLAKÉHO VENTILU V46.2

Vysokotlaký uzavírací ventil V46.2 jsme začali vyrábět v roce 2006 a je to jeden z našich vlajkových produktů z portfolia pro tepelné elektrárny, chemii, petrochemii a plynárenství. Řešit speciální požadavky zákazníků v oblasti konstrukce pro nás není nic neobvyklého a dle přání zákazníka provádíme běžně konstrukční úpravy u našich stávajících produktů. Vysokotlaký ventil V46.2 díky svým vlastnostem nabízí zákazníkům několik konstrukčních variant, které jsme použili i pro Combined Heat and Power (CHP) Plant.

KONSTRUKČNÍ PROVEDENÍ V KOMBINACI PŘIVAŘOVACÍHO A PŘÍRUBOVÉHO KONCE S PROTIPŘÍRUBOU

SESTAVA 2 KUSŮ KOMBINOVANÝCH

KONSTRUKČNÍ PROVEDENÍ PŘÍRUBOVÉHO KONCE S PROTIPŘÍRUBAMI

REALIZACE ARAKO

Pro Combined Heat and Power (CHP) Plant jsme  vyrobili a expedovali 54 kusů vysokotlakých uzavíracích ventilů V46.2. Pro tuto obnovenou zakázku, zákazník po nás požadoval vysokotlaké uzavírací  ventily  V46.2  –  DN  25  PN  160  v  provedení s ručním kolem.

Zajímavosti této zakázky bylo, že kromě přírubového a přivařovacího provedení jsme vyráběli i tyto speciální konstrukční varianty a kombinace. Největší problémy nám činila montáž a požadované zkoušky armatur u konstrukčního provedení v kombinaci přivařovacího a přírubového konce s protipřírubou, jelikož se jednalo o velmi atypické řešení ventilu, museli jsme pro zkoušky vodou na pevnost, nepropustnost a těsnost uzávěru upravovat a vymyslet speciální uchycení do tlakové stolice.

Díky spolupráci obchodu, konstrukce, technologie a samozřejmě výroby byla tato varianta vysokotlakého uzavíracího ventilu V46.2 i ostatní kombinace úspěšně expedovány k plné spokojenosti zákazníka.

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ?

Pokud vás informace v naší referenci zaujaly, máte dotazy či zájem o upřesnění, případně máte podobný projekt a potřebujete poradit, kontaktujte obchodního ředitele: Petr Hlaváč      petr.hlavac@arako.cz