Výstava VALVE WORLD EXPO 2014

Úterý, 13. leden 2015

Společnost ARAKO spol. s r.o., která patří do strojírenské divize korporace Rosatom – Atomenergomash, se zúčastnila mezinárodní výstavy Valve World Expo 2014, která proběhla v německém Düsseldorfu od 2. do 4. prosince 2014. Na 17 700 m² výstavní plochy představilo 665 vystavovatelů ze 40 zemí světa své produkty z oblasti hydrauliky a pneumatiky, mezi nimi armatury, komponenty a díly armatur, servopohony a regulátory, čerpadla, kompresory, inženýrské služby a software. Souběžně s veletrhem se opět konala Valve World Conference.

Stánek společnosti ARAKO o rozloze 36 m² byl laděn do moderní bílé v kombinaci s barvami loga společností ARAKO a Atomenergomash. Zákazníci mohli shlédnout armatury společnosti i nové firemní video, které výstižně zachycuje celý areál podniku i samotný výrobní proces.

Stánek ARAKO navštívilo mnoho zájemců o armatury, proběhla jednání se stávajícími i potenciálními zákazníky. Velice významná byla jednání s reprezentanty firmy Siemens nebo Schröder Valves (obě Německo), byla uzavřena smlouva o zastupování ve Velké Británii se společností Valve Force. Zástupci společnosti získali nové poptávky, např. pro Saudskou Arábii nebo speciální vysokotlakou kovanou klapku L43 o světlosti DN300, PN630 pro německý trh.
Účastníci veletrhu shledali letošní prezentaci na veletrhu Valve World velmi úspěšnou, otevřely se díky ní další možnosti pro rozvoj společnosti.