Personální politika

 

LIDSKÉ ZDROJE

Jsme významným zaměstnavatelem opavského regionu. K 30. červnu 2016 pracovalo ve společnosti ARAKO 209 zaměstnanců. Uplatnění u nás najdou kvalifikovaní strojaři – od konstruktérů až po obráběče kovů – stejně jako ekonomové nebo obchodníci.

Naším cílem je poskytnout zaměstnancům stabilní pracovní zázemí s možností osobního a kariérního růstu. Vynikající výkony a profesní úspěchy oceňujeme prostřednictvím zavedeného motivačního systému. Zaměstnancům nabízíme možnost individuálního propojení profesního a soukromého života i podporu v oblasti vzdělávání.

 

BENEFITY

Mezi hlavní zaměstnanecké výhody společnosti ARAKO patří:

  • příspěvek na závodní stravování,
  • 5 týdnů dovolené,
  • pružná pracovní doba,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • příspěvek na volnočasové aktivity,
  • další příspěvky a výpomoci v mimořádných životních a pracovních situacích.

 

Více o benefitech, které svým zaměstnancům nabízíme, se dozvíte v informačním letáčku.

 

VZDĚLÁVÁNÍ

Zaměstnance soustavně vzděláváme formou efektivního vzdělávacího systému. Podporujeme aktivity v oblasti zvyšování a prohlubování kvalifikace. Potřeby a požadavky na odborné nebo jazykové kurzy řešíme individuálně, hledáme společná řešení a pomáháme lidem růst.

Podílíme se také na odborném vzdělávání svých budoucích zaměstnanců. Dlouhodobě spolupracujeme se Střední školou technickou v Opavě a VŠB-TU v Ostravě. Studentům nabízíme odbornou praxi ve výrobě, zadáváme témata a spolupracujeme na zpracovávání diplomových prací.