Kontakty — old

ARAKO spol. s r.o.
Hviezdoslavova 18
746 01  Opava
Česká republika
Tel.: +420 553 694 111
E-mail: arako@arako.cz
web: www.arako.cz
IČ.: 471 52 371
DIČ.: CZ47152371
   
OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

Petr Hlaváč
Obchodní ředitel
Tel.: +420 553 694 209
Mob.: +420 777 703 825
E-mail: petr.hlavac@arako.cz

   

Česká republika:
Patrik Parikrupa
Projektový ředitel
Mob.: +420 602 654 884
E-mail: patrik.parikrupa@arako.cz
Kamila Bučková
Manažerka prodeje
Tel.: +420 553 694 259
E-mail:kamila.buckova@arako.cz
Jakub Losert
Referent obchodu
Tel.: +420 553 694 109
E-mail: jakub.losert@arako.cz
   

Západní Evropa:

Martina Kovácsová
Manažerka prodeje
Tel.: +420 553 694 528
E-mail: martina.kovacsova@arako.cz

   

Východní Evropa a Rusko:
Radmila Zamykalová
Vedoucí prodeje
Tel.: +420 553 694 246
E-mail: radmila.zamykalova@arako.cz
Martina Vitásková
Manažerka prodeje
Tel.: +420 553 694 558
E-mail:  martina.vitaskova@arako.cz
 
SERVIS

Rostislav Šárovský
Vedoucí servisu
E-mail: rostislavm.sarovsky@arako.cz
Mob.: +420 777 703 338
Tel.: +420 553 694 132

 

David Herber
Technik servisu a obchodu
E-mail: david.herber@arako.cz
Mob.: +420 727 812 410
Tel.: +420 553 694 554

 

ARAKO RUSKO

Adresa:
ООО «АРАКО»
196650, Sankt-Peterburg, Kolpino,
ul. Finlyandskaya 7, Rusko.

Kontakt:
Tel: +7 812 339 03-04
Fax: +7 812 339-03-04
E-mail: info@arako.cz

Generální ředitel:
Sinozerskiy Konstantin Jurievich

   
Vedoucí obchodního oddělení:
Tararina Jekaterina Veniaminovna
E-mail: Katya.Tararina@arako.cz
Vedoucí prodejního úseku:
Trofimov Igor Alexandrovich
E-mail: Igor.Trofimov@arako.cz
Hlavní manager obchodního úseku:
Vasilyev Alexey Sergeevich
E-mail: Alexey.Vasilyev@arako.cz

OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ

Slovensko

ARAKO SLOVENSKO
Arako Slovakia, s.r.o.
Diakovská cesta 13, 927 01  Šaľa, Slovensko

Kontakt:
Martin Spáč
Manažer prodeje
Tel.: +421 908 122 192
E-mail: spac@arako.cz

 

Ukrajina


bude doplněno

 

Bulharsko

EOOD Pro Arm
Tsarnook 7
Sofie, Bulharsko

Kontakt:
Tel.: +359 888 66 06 56
Mob.: +359 887 63 56 56
email: office@proarm.bg